Обережно підробка! Підробка на продукцію Велес-Агро.

16 листопад 2013

Останнім часом помітно почастішали випадки виявлення низькоякісної продукції, яку недобросовісні виробники випускають під виглядом продукції ТОВ «Велес-Агро ЛТД.» Нас дуже турбує ця ситуація, тому що наше підприємство з моменту свого відкриття невпинно дбає про випуск виключно високоякісної продукції.
Багато виробів, в процесі експлуатації, схильні до підвищених навантажень, тому практично вся продукція ТОВ «Велес-Агро ЛТД» виготовляється із зносостійкої борвмісної сталі. Крім того, майже за два десятиліття свого існування нами було внесено чимало конструктивних змін впроваджених у виробництво. Це стосується як деталей і механізмів, так і процесів виготовлення і загартовування. За цей час ми встигли опрацювати і перевірити більше десятка різних постачальників сталі і інших матеріалів. На сьогоднішній день ми закуповуємо борвмісну сталь, керуючись критеріями високої якості сировини, що поставляється, і на Україні є єдиними виробниками запасних частин з дійсно борвмісної сталі.
Зовні відрізнити підробку від оригіналу практично неможливо. Однак служать такі вироби в багато разів менше. Перш ніж купувати леміш, лапу, диск або інший виріб ТОВ «Велес-Агро ЛТД.», подивіться це відео. Воно дуже переконливе.


Як захиститися від підробок продукції Велес Агро?

Відповідь проста — звертайтеся безпосередньо до виробника, або до наших офіційних дилерів, список яких Ви знайдете на нашому сайті.